Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Niepowtarzalna identyfikacja wizualna

Co czyni marki niepowtarzalnymi i zapadającymi w pamięć? To właśnie identyfikacja wizualna, dzięki której marka przemawia do odbiorców własnym graficznym językiem.Doskonale opracowana identyfikacja wizualna prowadzi do rozpoznawania brandu widzianego tylko przez ułamek sekundy, a to wszystko dzięki zaprojektowaniu spójnego przekazu wizualnego.

Z czego składa się identyfikacja wizualna?

Logo, kolorystyka oraz krój liter to podstawowe elementy składowe, których podczas projektowania identyfikacji wizualnej, nie można pominąć.
W rzeczywistości, system identyfikacji wizualnej firmy, to nie tylko zaprojektowanie oryginalnego i czytelnego logotypu czy dopasowanie palety barw, lecz również szata graficzna dokumentów firmy i materiałów promocyjnych, ubiór pracowników jak i wygląd budynków i wnętrz siedziby firmy.
Dla firmy, identyfikacja wizualna to wizytówka i klucz do komunikowania swoich działań w sposób spójny i inny niż konkurencja. Na sukces firmy, poza całą strategią marketingową, składa się identyfikacja wizualna zaprojektowana tak, aby trafiała i odzwierciedlała gusta grupy docelowej , jednocześnie akcentując przewodnią myśl marki.

Identyfikacja wizualna z Unia Marketing

Firma UNIA Marketing & PR tworzy profesjonalną identyfikację wizualną dla klientów z Krakowa, Warszawy i okolic, a przygotowuje ja zespół młodych, kreatywnych i doświadczonych grafików. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jak i duże koncerny produkcyjne. Współpracujemy z branżami marketingowymi, dzięki czemu w naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę „A-Z”, na którą składa się m.in.: stworzenie projektu identyfikacji wizualnej i opracowanie księgi IW, wyprodukowanie gotowych materiałów i treści reklamowych: wizytówek, papierów firmowych, folderów, stron www, opakowań, postów na bloga, ubrań firmowych i gadżetów promocyjnych. Rozbudowana sieć kontaktów biznesowych oraz doświadczenie pozwala nam oferować profesjonalną identyfikację wizualną w konkurencyjnej cenie.