Kampanie reklamowe

Kampanie reklamowe

kampanie

Niestandardowe kampanie reklamowe

Ten, kto kiedyś planował kampanię reklamową wie, że aby nie zginęła ona w gąszczu innych, zalewających rynek, musi być niestandardowa i wyróżniać się zarówno przekazem jak i jakością.
Z założenia skuteczna kampania reklamowa adresowana jest do innej grupy docelowej, w różnym wieku, i niezależnie od okoliczności pobocznych, wynikiem jej jest osiągnięcie celu. Realizując kampanię reklamową produktu zazwyczaj skupiamy się nad wzrostem sprzedaży lub zaprezentowaniem nowego produktu klientom. Celem kampanii wizerunkowych, jest najczęściej wzmocnienie pozycji marki na rynku czy wzrost jej świadomości.

Kampanie reklamowe dla każdej branży.

W dobie wielu nowoczesnych i klasycznych kanałów komunikacji oraz szerokiego wachlarza narzędzi, realizujemy kampanie reklamowe uwzględniając potrzeby klienta, specyfikę branży i produktu. Kampania reklamowa w internecie, w radio, telewizji, na chodniku, bilbordach, w przebraniach, na wesoło i na poważnie – pomysłów jest wiele i przy zachowaniu dobrego smaku, potrafimy zwrócić uwagę odbiorców oraz rozbudzić pozytywne emocje. Niezwykle ważne jest aby marka lub jej produkt, nawet po zakończeniu kampanii reklamowej, na trwale pozostały w umysłach grupy docelowej.

Firma UNIA Marketing & PR planuje i realizuje unikatowe kampanie reklamowe wizerunkowe w Internecie i realu w oparciu o badanie rynku i przegląd aktualnych trendów marketingowych.

Projektowanie kampanii reklamowej to dopasowanie kreatywnych pomysłów do strategii marketingowej

Założeniem naszej firmy jest kreowanie niestandardowych rozwiązań.
Mleczne graffiti na chodnikach i budynkach, instalacje 3d lub z mchu czy wciągające historie filmowe w serwisie YouTube – w dzisiejszych czasach nie ma zbyt szalonych kampanii reklamowych, jeżeli odpowiadają one grupie docelowej. Przepisem na skuteczną kampanię reklamową jest połączenie sztuki, nauki, kreatywnego myślenia, zaangażowanie i ogrom pracy przy kubkach z kawą.
Skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy odpowiednią kampanię reklamową dla Twojej marki, usługi lub produktu.